Koleżanki i Koledzy
Członkowie i Sympatycy
Kolejowego Towarzystwa Kultury

 

Wszyscy ludzie, w tym My – miłośnicy, animatorzy i twórcy kultury - znajdujemy się obecnie w bardzo trudnej i dawno niespotykanej sytuacji spowodowanej światową epidemią koronawirusa, wywołującego liczne zachorowania kończące się często śmiercią.  To smutne „apokaliptyczne zjawisko” pojawiło się w Polsce w marcu br. od razu siejąc strach w społeczeństwie, a szczególnie wśród starszych ludzi, dla których jest największym zagrożeniem. Władze RP podjęły działania obronne i ochronne przed koronawirusem wprowadzając m.in. praktycznie nakaz pozostawania w domach i przemieszczania się tylko w wyjątkowych, ściśle określonych przypadkach. To wszystko połączone jeszcze z zakazem zgromadzeń i zawieszeniem m.in. działalności kulturalnej spowodowało wstrzymanie – po raz pierwszy w historii KTK – miejmy nadzieję, że tylko na kilka miesięcy - całej działalności animatorskiej, artystycznej i integracyjnej Kolejowego Towarzystwa Kultury.

Koleżanki i Koledzy – dbajcie o zdrowie, chrońcie się i  pozostańcie w domach – bo jak twierdzą epidemiolodzy to jest na razie (bez lekarstwa i szczepionki) najlepszym zabezpieczeniem przed koronawirusem.

Możecie kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą innych elektronicznych „nowinek”.
Biuro KTK działa obecnie głównie zdalnie i wykonuje tylko najpilniejsze zadania, tak żeby Stowarzyszenie nie upadło, a Zarząd KTK odbywa posiedzenia w formie telekonferencji.

 

 

Zarząd KTK – kwiecień 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejowe Towarzystwo Kultury

NIP: 6760061602

Regon: 350143760

KRS: 0000044214

Dane kontaktowe:

Adres: 31-150 Kraków, ul. Św. Filipa 6

Tel.: 12 634-59-50 | 505-241-248

Fax: 12 634-59-50 w. 102

e-mail: ktk@ktkdkk.pl