Wielce Szanowni Państwo
Członkowie Kolejowego Towarzystwa Kultury w Krakowie

 

Witamy w styczniu już 2021 roku i mamy nadzieję, że pomimo zagrożenia koronawirusem czujecie się dobrze i spokojnie oczekujecie na swoją kolejkę w szczepieniu przeciwko Covid-19. Chcemy poinformować, że pomimo trudności wywołanych długotrwałą epidemią nasze Stowarzyszenie istnieje i stara się działać dalej, w tym także na polu kultury, choć najczęściej w formie wirtualnej.
Dlatego z największą przyjemnością i zgodnie z treścią poniższego pisma serdecznie zapraszamy na imprezę zorganizowaną z inicjatywy grupy PASuK tj. naszego Programu Aktywizacji Seniorów u Kolejarzy.

Członkowie Zarządu
Kolejowego Towarzystwa Kultury

 

Drodzy Członkowie i Sympatycy PASuKa!

Witajcie w 2021 roku. Wierzmy, że szczęśliwszym. Przecież dwie ostatnie cyfry roku to „oczko” a my jesteśmy optymistami. Chciałam poinformować, że planujemy inauguracyjne spotkanie w dniu 28 stycznia 2021 r. (czwartek) o godzinie 18:00. Na razie online. Będzie to spotkanie karnawałowe, z tradycyjnym śpiewaniem kolęd, z Markiem B. i Alicją K. oraz gitarą w rolach głównych. Ja pozwolę sobie poprowadzić tę imprezę, czyli wirtualnie zagościć w Waszych domach. Na imprezie będą goście, których zawsze mile widzimy. Porozmawiamy sobie i zaplanujemy dalsze takie wirtualne spotkania raz w miesiącu. Aż do spotkania tete-a-tete w realu, kiedy się już zaszczepimy i będzie normalnie, a my wszyscy zdrowi.

Z pozdrowieniami

Agata M.

Ps. Inicjatywę wirtualnych spotkań PASuK wspiera Zarząd Kolejowego Towarzystwa Kultury, którego członkowie zamierzają w nich uczestniczyć, w miarę swoich możliwości czasowych.

Link do spotkania (jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał maila z zaproszeniem) można uzyskać w Biurze KTK. Jednocześnie  przypominamy, że  żeby uczestniczyć w imprezie - wystarczy mieć laptop lub smartfon z wgraną aplikacją MS Teams.

 

 W imieniu Zarządu KTK - serdecznie zachęcamy do udziału w wirtualnych spotkaniach

 Józef Bylica i Kazimierz Jarosz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejowe Towarzystwo Kultury

NIP: 6760061602

Regon: 350143760

KRS: 0000044214

Dane kontaktowe:

Adres: 31-150 Kraków, ul. Św. Filipa 6

Tel.: 12 634-59-50 | 505-241-248

Fax: 12 634-59-50 w. 102

e-mail: ktk@ktkdkk.pl